HERÇEV 2. ULUSAL RESİM YARIŞMASI SONUÇLARI AÇIKLANDI!

HERÇEV tarafından 2.si düzenlenen ulusal resim yarışmasının sonuçları açıklandı. Yarışmanın bu yılki teması “Köprü” oldu. Türkiye’nin dört bir yanından gelen 863 adet başvuru, ressam Cemal Toy’un başkanlık yaptığı jüri heyeti tarafından titizlikle değerlendirildi.

5 ayrı kategoride değerlendirmeye alınan başvurulardan, en başarılı 5’er tanesi derecelendirme yapılmadan seçildi. Ayrıca, jürinin tüm kategorilerden seçtiği toplam 33 resim mansiyon ödülü almaya hak kazandı.

Yarışmamıza katılarak renklerini ve hayallerini bizimle paylaşan tüm herkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Yarışmaya katılan herkese göndereceğimiz, isminize özel düzenlenmiş katılım belgenizi ve teşekkür mektubunuzu indirmek için e-posta adreslerinizi takipte kalın.

1. KADEME OKUL ÖNCESİ DERECEYE GİRENLER

ALP TUNA SADIKOĞLU
ALP TUNA SADIKOĞLU
GÖKTUĞ EMİR ESER
GÖKTUĞ EMİR ESER
MERCAN DENİZ BAYRAM
MERCAN DENİZ BAYRAM
MUHAMMED ASAF TEMİZTAŞ
MUHAMMED ASAF TEMİZTAŞ
YAPRAK SARCAN
YAPRAK SARCAN

2. KADEME 1. VE 2. SINIFLAR

BEREN BİLMEM
BEREN BİLMEM
DEFNE CEYRAN
DEFNE CEYRAN
ELA MERVE ODABAŞ
ELA MERVE ODABAŞ
KAAN SÖNMEZ
KAAN SÖNMEZ
MİRA ULUSOY
MİRA ULUSOY

3. KADEME 3. VE 4. SINIFLAR

CANSIN KOÇAK
CANSIN KOÇAK
İPEK AYSU YAKUPOĞLU
İPEK AYSU YAKUPOĞLU
MUSTAFA EMİN ERDOĞAN
MUSTAFA EMİN ERDOĞAN
NECİBE CEMRE OYAN
NECİBE CEMRE OYAN
UYGAR GÖNÜLLÜ
UYGAR GÖNÜLLÜ

4. KADEME 5. VE 6. SINIFLAR

ALİ ARAS ÖZDİNÇER
ALİ ARAS ÖZDİNÇER
BURAK YEYİN
BURAK YEYİN
CAN SIRASÖĞÜT
CAN SIRASÖĞÜT
CEYDA BULUTLU
CEYDA BULUTLU
ÖYKÜ DENİZ ÖKSÜZLER
ÖYKÜ DENİZ ÖKSÜZLER

5. KADEME 7. VE 8. SINIFLAR

AYŞE LARA KAYA
AYŞE LARA KAYA
NİLSU AKSOY
NİLSU AKSOY
SEHER YALKIN
SEHER YALKIN
ZEYNEP EZGİ YILMAZ
ZEYNEP EZGİ YILMAZ
ZEYNEP İLAY ŞAHİN

1. KADEME OKUL ÖNCESİ MANSİYON ÖDÜLÜ ALANLAR

DURU TAŞTEKİN
DURU TAŞTEKİN
İHSAN AYBARS AKDAĞ
İHSAN AYBARS AKDAĞ
MELİS ADA UYANIK
MELİS ADA UYANIK
MEYRA NUR ÖZKAN
MEYRA NUR ÖZKAN
ONUR DENİZ ÖNCÜL
ONUR DENİZ ÖNCÜL

2. KADEME 1. VE 2. SINIFLAR MANSİYON ÖDÜLÜ ALANLAR

ALPTEKİN CİNDEMİR
ALPTEKİN CİNDEMİR
CEMRE ÇABİK
CEMRE ÇABİK
IŞIKNAS GÜRLER
IŞIKNAS GÜRLER
İBRAHİM TAHA KARAGÖZ
İBRAHİM TAHA KARAGÖZ
MARİA ZEYNEP ULUURGUN
MARİA ZEYNEP ULUURGUN
MUHAMMED TAHA BÜYÜKÖZTÜRK
MUHAMMED TAHA BÜYÜKÖZTÜRK
TUSEM AKTAŞ
TUSEM AKTAŞ
ZEYNEP DİSBUDAK
ZEYNEP DİSBUDAK
ZEYNEP DOLUNAY AKDAĞ
ZEYNEP DOLUNAY AKDAĞ

3. KADEME 3. VE 4. SINIFLAR MANSİYON ÖDÜLÜ ALANLAR

BUĞRAHAN ERUL
BUĞRAHAN ERUL
CANSU ÇOROĞLU
CANSU ÇOROĞLU
EZGİ KOÇ
EZGİ KOÇ
GÜNEŞ AKKAN
GÜNEŞ AKKAN
İNCİ ZEHRA İZ
İNCİ ZEHRA İZ
RÜYA KEVSER DOĞAN
RÜYA KEVSER DOĞAN
TALYA BARDAK
TALYA BARDAK
UMUT ALİ AYTÜRK
UMUT ALİ AYTÜRK

4. KADEME 5. VE 6. SINIFLAR MANSİYON ÖDÜLÜ ALANLAR

BURAK KAAN İNCELERLİ
BURAK KAAN İNCELERLİ
CEREN AKKAYA
CEREN AKKAYA
DENİZ KÖSEOĞLU
DENİZ KÖSEOĞLU
DİLEKSU KALELİ
DİLEKSU KALELİ
NEHİR AYBAY
NEHİR AYBAY
ZEYNEP UYSAL

5. KADEME 7. VE 8. SINIFLAR MANSİYON ÖDÜLÜ ALANLAR

BAHAR ÇAKIR
BAHAR ÇAKIR
FERAY ELA ELMASOĞLU
FERAY ELA ELMASOĞLU
NAZ PERİ İREM KURT
NAZ PERİ İREM KURT
ŞÜKRAN İREM ÇELİK
ŞÜKRAN İREM ÇELİK
TUANA ESER